ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ про проведення ІІ етапу обласного поетичного конкурсу «Зерна доброти»

Відповідно наказу департаменту освіти і науки Київської ОДА від 28.10.2016 № 342 «Про проведення обласного поетичного конкурсу «Зерна доброти», Положення про обласний поетичний конкурс «Зерна доброти», затвердженого наказом головного управління освіти і науки КОДА від 23.11.2011 № 41/759, та з метою утвердження творчої особистості учнівської молоді, виховання інтересу до художнього слова, духовних надбань української та загальнолюдської культури в лютому 2017 року був проведений ІІ (районний) етап обласного поетичного конкурсу «Зерна доброти» (далі – Конкурс). На ІІ етап Конкурсу було подано 21 роботу із 11 (проти 9 минулого року) закладів освіти району (Баришівського, Лукашівського, Морозівського, Недрянського, Перемозького, Ярешківського НВК, Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Миколи Зерова, Коржівської, Лехнівської, Садової та Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів). Кількість учасників міських шкіл становила 10 % від загальної кількості конкурсантів.

По напрямах Конкурсу:

- рідна мова як культурно-духовний феномен талановитого українського народу - ;

- літературна творчість і духовність особистості – 10 учасників;

- зв'язок літературної творчості з рідною мовою - ;

- зв'язок літературної творчості з долею рідного краю - 5;

- зв'язок літературної творчості з історією українського народу - ;

- зв'язок літературної творчості з родиною, школою - 6.

По вікових категоріях:

1-4 класи – 10 учасників;

5-8 класи – 5 учасників;

9-11 класи – 6 учасників.

За підсумками конкурсу було визначено 9 переможців та призерів, що становить 43 % від загальної кількості учасників та 5 лауреатів для нагородження заохочувальними дипломами.

До участі у ІІІ (обласному) етапі Конкурсу рекомендовано – 3 учнів:

Мотруніч Вєроніка Сергіївна, учениця 4 класу Перемозького НВК;

Гірман-Фоміна Ніна, учениця 6 класу Баришівського НВК;

Ларіонова Євгенія, учениця 10 класу Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Миколи Зерова.

Високу якість подачі матеріалів показали учасники Лукашівського та Морозівського НВК, Лехнівської та Коржівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Поезії учасників підпорядковані певним напрямкам.

Порівняльний аналіз результатів ІІ етапу Конкурсу за останні три роки дає можливість простежити такі тенденції:

- системним є підхід щодо організації роботи секції « Поетична творчість» в Лукашівському НВК ( роботи подані у всіх трьох вікових категоріях), Лехнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Ярешківському НВК (у двох категоріях);

- жодної роботи не подано до оргкомітету районного етапу юними поетами Бзівського, Веселинівського, Волошинівського, Гостролуцького, Пилипчанського, Подільського, Рудницького, Селичівського НВК та Яблуневої ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Детальну інформацію про резельтати конкурсу читайте у вкладеннях

Кiлькiсть переглядiв: 88