• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Перший (районний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

Перший (районний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

2017-11-16

/Files/images/IMG_0194.JPG

Вже не перший рік управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації, районний методичний кабінет збирає на традиційний фаховий конкурс талановитих освітян району.

15 листопада 2017 року у ЦПР «Мрія» відбувся перший (районний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінаціях: «Фізика», «Фізична культура», «Українська мова та література», «Німецька мова». Конкурс відбувався відповідно наказу управління освіти, молоді та спортуБаришівської РДА від 03.11.2017 року №313 «Про проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» та з метою виявлення і підтримки творчої праці педагогічних працівників району, розвитку їхньої професійної компетентності, популяризації педагогічних здобутків.

Для участі у Конкурсі вчителям необхідно було зареєструватися на платформі Конкурсу створити профіль в освітній мережі для вчителів Microsoft, на якому розмітити відео резюме та матеріали з досвіду роботи.

Вчителі району представили свій досвід роботи. У номінації «Українська мова та література» ПЕТРЕНКО ОЛЬГА ПАВЛІВНА, вчитель української мови та літератури Морозівського навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів – ясла-садок» імені Дениса Поповича, у номінації «Німецька мова» ГЛУХАНОВА ВАСИЛИНА МИХАЙЛІВНА, вчитель німецької мови Селищанського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок», у номінації «Фізика» МАРИНІЧЕНКО ЛЕСЯ МИКОЛАЇВНА, вчитель фізики Баришівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Миколи Зерова; у номінації «Фізична культура» МАЗЕПА ІВАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ, вчитель фізичної культури Баришівського навчально-виховного комплекс «гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

Учасників конкурсу привітав начальник управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА Володимир Коцюрбій.

Перший (районний) тур проходив у чотири етапи: перегляд відео резюме учасників конкурсу; представлення опису власної педагогічної ідеї вчителя; тестування з фахової майстерності та практична робота за завданнями відповідно до специфіки навчального предмета.

Члени журі відзначали креативність ідей конкурсантів, професійність у викладені матеріалу, врахуванняч компетентнісного підходу у викладання предметів. Віра Ворона, голова районної ради профспілки працівників освіти та науки України подякувала конкурсантам за сміливість та відданість професії, бажання удосконалюватися та фахово розвиватися. Переможці районного туру були відзначені грамотами управління освіти, молоді та спорту Баришівського РДА, та грошовими преміями від голови районної профспілки працівників освіти та науки України.

Усім переможцям бажаємо успіхів на обласному етапі конкурсу.

Кiлькiсть переглядiв: 207