«Зимова Школа Лідерів – 2013»

2013-12-06

/Files/images/TF8hCRdKCPE.jpg

З 04 по 06 грудня 2013 року відбувся районний збір лідерів учнівського самоврядування «Зимова школа лідерів – 2013». Вже всьоме лідери шкільних осередків мали змогу зустрітися в обласному санаторії «Поляна». Триденні збори лідерів учнівського самоврядування «Школи лідерів» - проект, який понад шість років реалізовується в Баришівському районі, за підтримки голови Баришівської районної ради та голови Баришівської районної державної адміністрації. Ініціаторами та організаторами «Школи Лідерів» є управління освіти, молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації та ЦПР «Мрія».

«Зимова школа лідерів – 2013» була присвячена Року дитячої творчості, проголошений Президентом України В.Ф. Януковичем.

Протягом трьох днів 50 лідерів учнівського самоврядування району приймали участь в майстер – класах,тренінгах, квестах, проявляли свої таланти на вечірніх концертних програмах. В рамках «Школи лідерів» відбулася науково – практична конференція для керівників наукових товариств учнів МАН, учнів кандидатів та дійсних членів МАН «Організація та зміст роботи з обдарованими дітьми в системі Баришівського територіального відділення наук учнівської молоді». На конференції визначені пріоритетні напрямки роботи, проаналізовано проблеми, щодо рейтингу участі команди району на обласному етапі конкурсу – захисту робіт МАН. Захоплюючою і цікавою було продовження розмови протягом ток – шоу «Захоплення наукою: справа для «ботанів» чи крок вперед у розвитку людства».

Саме в цей день учасники збору спробували себе в різноманітних майстер – класах, які проводили творчі керівники ЦПР «Мрія»: розробка шкільної символіки (Аркуша Т.Г.), ігри для молодших школярів (Вишар Н.М.), пісочна анімація (Хоменко О.О), витинанки з паперу (Дорошенко І.М.). Лідери відчули себе справжніми туристами під час туристичного квесту «Екстремальні лідери» (керівники Анучин І.В., Болохов І.В., Гаращенко А.В.), а також стали учасниками авіамодельного шоу (керівник Шабат А.В.).

Три дні учасники працювали в комісіях РРУС «Альянс», які є актуальними в роботі органів учнівського самоврядування. На засіданнях комісії учасники збору обговорювали проблеми вибору майбутньої професії підлітків, толерантне ставлення до дітей з обмеженими можливостями, залучення молодших школярів до змістовного дозвілля, причини підліткової злочинності. Рішення комісій та завдання на рік голови комісій озвучили на урочистому закритті «Школи Лідерів».

На урочисте закриття завітали гості, а саме Акулінін С.В., голова Баришівської районної ради, Боровка Н.М., заступник горови Баришівської районної адміністрації, Луценко Т.І., заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА, Дудка В.М., заступник голови Баришівської районної ради, Карпенко Л.В., заступник директора районного Центру зайнятості, які наголосили, що «така підготовка лідерів району сприяє активізації учнівського руху в закладах освіти, забезпечує їх спілкування та дає можливість проявити творчість та ініціативу, отримати незабутні враження». Керівники району відмітили належну роботу координаторів РРУС «Альянс» та керівників «Школи лідерів» Загорулько О.В. та Аркушу Т.Г. А також за підтримку в розвитку учнівського самоврядування району висловили подяку головному лікарю санаторію «Поляна» Бориско А.М.

«Зимова Школа Лідерів – 2013» закінчила свою роботу… Назавжди залишаться в серці приємні спогади, набутий життєвий досвід, а головне час спілкування з новими друзями і бажання приїхати з новими напрацюваннями знову.

Кiлькiсть переглядiв: 128