• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • До уваги освітян Баришівщини! Науково - методичне ON - LINE консультування.

До уваги освітян Баришівщини! Науково - методичне ON - LINE консультування.

2015-12-18

У Комунальному вищому навчальному закладі Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» (далі – Академія) з 16 вересня 2015 року почала діяти авторська система науково-методичного on-line (science and methodological on-line – SMOL) консультування (далі SMOL-консультування).

Працівники управлінь (відділів) освіти, методисти Р(М)МК, керівники навчальних закладів, вчителі, вихователі, батьки та інші особи одержали можливість скористатися ресурсами віртуальних кабінетів (всього 20), розміщених на порталі Академії ( http://академія.com.ua ), або ж через портал звернутися до нас із текстовим запитом в електронній формі (далі – запит) щодо науково-методичного забезпечення власної освітньої діяльності.

Запит відразу ж направляється до одного із 24 методичних відділів Академії, і якщо він надійде у першій половині дня, методичні рекомендації буде надіслано на офіційну електронну адресу навчального закладу (установи освіти) до завершення цього ж робочого дня.

Якщо для розв’язання озвученої проблеми необхідно буде проводити прикладне наукове дослідження, удосконалити існуючу технологію тощо, запит, після його розгляду на науково-методичній консультаційній раді Академії, направлятиметься на кафедри (у закладі діють 4 кафедри та працюють 33 науковці – доктори і кандидати наук) для підготовки науково-методичних рекомендацій заявнику.

Якщо ж розв’язок проблеми, окресленої у запиті, потребуватиме проведення фундаментального наукового дослідження, створення нової технології, залучення знань з інших наукових сфер тощо, запит направлятиметься до установ НАПН України, які співпрацюють із Академією відповідно до укладених угод.

Таким чином SMOL-консультування дозволяє:

  1. Забезпечити постійне надходження здобутків сучасної прикладної і фундаментальної педагогічної науки, методик, ефективної практики в кожну «точку» освітньої системи регіону, де відбувається педагогічна дія.
  2. Обласному закладу післядипломної освіти оновити зміст своєї діяльності і як вищому навчальному закладу, відповідно до вимог ст. 24 Закону України «Про вищу освіту», стати провідним галузевим науковим і методичним центром, проводити прикладні наукові дослідження в галузі освіти, сприяти поширенню наукових знань, здійснювати культурно-просвітницьку діяльність.
  3. Установам НАПН України мати ефективний механізм постійної взаємодії з педагогічною практикою та можливість безпосереднього впливу на неї через результати власних наукових досліджень.

Кiлькiсть переглядiв: 130